Martina
Som veľmi spokojná s chudnutím pomocou jedálničkov od schudnutrychlo,
za 3 mesiace som schudla viac ako 9kg a cez 22cm z pásu, čo pokladám za veľký úspech v mojom živote. Chudlo sa mi veľmi príjemne, mala som omnoho viac energie, stravu som mala pestrú a veľmi mi chutili hlavne smoothie boli úžasné, určite odporúčam každému, kto nie je spokojný so svojou postavou a chce začať žiť zdravšie.
Petra
Keď som začala chudnúť v kurze schudnutrychlo, mala som 98kg, čo mi veľmi bránilo v živote, ťažko sa mi hýbalo, mala som problémy s dýchaním a keďže žijem v 2 poschodovom dome, mala som problém zísť na prvé poschodie bez toho, aby som sa nezadýchala a nespotila ako keby som odbehla maratón. Schudnutrychlo bola taká asi moja posledná možnosť, keďže som skúšala všelijaké doplnky stravy, stimulanty a veľa nezmyselných diét, ktoré mi spôsobili len ťažkosti. V tomto kurze sa mi chudlo naozaj úžasne, schudla som za 2 mesiace až 12kg, stala som sa ohybnejšou, lepšie sa mi dýchalo. Momentálne zaraďujem tréning z kurzu aj viac krát do dňa, keďže zo stravy mám dostatok vitamínov a celkovo energie.
Jozef
Už ako stredoškolák som mal nadváhu, čo nebolo veľmi príjemné, keďže pre okolie som nebol vôbec atraktívny. Mal som problém si nájsť partnerku. Na vysokej škole som nemalžiadneho spolubývajúceho a ľudia na mňa zazerali. Rozhodol som sa vyhľadať nejakú pomoc a narazil som práve na túto stránku. Cenovo výhodný kurz chudnutia, ktorý ma vážne bavil, pretože som nemusel svoje brucho vystavovať v posilňovni a sledovať pohľady iných ľudí. Z pôvodných 115kg som schudol na 98kg za necelé 4 mesiace a stále to pokračuje. Ďakujem.
Kristína
Nadváhu som získala ihneď po svojom prvom tehotenstve v 29. rokoch. Zo 75kg som pribrala na 91kg, mala som nepríjemné strie, ťažkosti s dýchaním s vyzerala som ako chodiaca lopta a to myslím vážne. Necítila som sa atraktívna, prestala sa o seba starať a namiesto toho som sa napchávala až to presiahlo do problémov. Keď som sa z ničoho nič začala behom dňa dusiť a to hneď niekoľko krát, vtedy som sa rozhodla, že nenechám nič na náhodu a hneď začnem konať. Kamarátka mi odporúčala schudnutrychlo, keďže mala s vami pozitívne skúsenosti. Bez nejakých prehnaných diét a bez hodín strávených v posilňovni som behom prvého mesiaca schudla 4kg a to som si sem tam dopriala aj čokoládu. Teraz to je viac ako rok, čo som vstúpila do kurzu a moja aktuálna váha je 77kg, ktoré si držím.
Timea
To, že som nebola spokojná so svojou postavou a priberala kilá ako keby to bolo nič spôsobil hlavne stres. Keď to došlo do takého štádia, že pri pohľade do zrkadla som sa sama sebe zhnusila, začala som to riešiť. Po E-booku, ktorý napísala autorka stránky som sa rozhodla vstúpiť do premium sekcie a ostala som prekvapená, keď som videla ten proces chudnutia. Zdalo sa mi to až nereálne, že s týmto je možné schudnúť tak jednoducho, no stalo sa. Z pôvodných 85kg som schudla na 78kg len za 2 mesiace. 7kg možno nie je veľa, no na mojej postave sa to veľmi odrazilo a som veľmi spokojná. Hlavne som sa začala celkovo inak stravovať a žiť zdravo.
Daniel
K svojej nadváhe 102kg som prišiel vďaka mojej sedavej práci a držaním hlúpych diét, doslova hladoviek. Raz, keď som v práci skončil skôr, mal som čas niečo prezrieť na internete a razil som na schudnutrychlo, kde som si prečítal e-book od autorky a doslova ma uchvátil. Ihneď som sa prihlásil aj do kurzu a hneď na ďalší deň som začal s chudnutím. Vybral som si jedlá, ktoré mi vyhovovali a sám som bol prekvapený. Jedol som síce o niečo menej ale o to zdravšie ako predtým. Nepociťoval som ani chuť na sladké a tých pár minút na tréning za deň som si našiel. Veľmi ma to bavilo, doslova každý deň som bol uchvátený z toho procesu. Z pôvodných 102kg som behom 4 mesiacov schudol 11kg. Momentálne si váhu držím na 92kg už dlhšiu dobu, takže s výsledkom som bol viac ako spokojný a určite to odporúčam tým, ktorí nie sú spokojní so svojou postavou.